Xiaomi NDY-02-AH 5200 mAh Power Bank
Xiaomi NDY-02-AH 5200 mAh Power Bank Lowest Price is 849. It comes with 5200 mAh battery capacity with 1 USB ports.
View SpecsFull specifications and features
Market Status: Unavailable
| General | |
|---|---|
| Brand | Xiaomi |
| Model | NDY-02-AH 5200 mAh Power Bank |
| Warranty | 6 Months |
| Box Contents | Power Bank, Micro USB Cable and User Guide |
| Compatibility | |
| Compatible Brand | Universal |
| Compatible Devices | Digital Camera, Media player, Mobile Phone, Tablet |
| Connectivity | |
| Connector Type | Micro USB |
| No. of output ports | 1 |
| Rechargeable upto Cycles | 500 |
| Performance | |
| Power Input | 5 V |
| Power Output | 5.1 V |
Price of Xiaomi NDY-02-AH 5200 mAh Power Bank in India today is Rs. 849.00, updated on 31st May 2026

