Panasonic QE-QL201 5400 mAh Power Bank
Panasonic QE-QL201 5400 mAh Power Bank Lowest Price is 2799. It comes with 5400 mAh battery capacity with 2 USB ports.
View SpecsFull specifications and features
Market Status: Unavailable
| General | |
|---|---|
| Brand | Panasonic |
| Model | QE-QL201 5400 mAh Power Bank |
| Warranty | 6 Months |
| Box Contents | Power Bank, Micro USB Cable, Detachable LED Torch and User Guide |
| Compatibility | |
| Compatible Brand | Universal |
| Compatible Devices | Media player, Mobile Phone, Tablet |
| Connectivity | |
| Connector Type | Micro USB |
| No. of output ports | 2 |
| Rechargeable upto Cycles | 500 |
| Performance | |
| Power Input | 5 V |
| Power Output | 5 V |
Price of Panasonic QE-QL201 5400 mAh Power Bank in India today is Rs. 2,799.00, updated on 27th April 2026

