Aukey PB-N36 20000 mAh Power Bank
Aukey PB-N36 20000 mAh Power Bank Lowest Price is 1999. It comes with 20000 mAh battery capacity with 2 USB ports.
View SpecsFull specifications and features
Market Status: Unavailable
| General | |
|---|---|
| Brand | Aukey |
| Model | PB-N36 20000 mAh Power Bank |
| Warranty | 2 Years |
| Box Contents | Power Bank with Quick Charge 2.0 Port, Micro USB Cable and User Manual |
| Compatibility | |
| Compatible Brand | Universal |
| Compatible Devices | Digital Camera, Media player, Mobile Phone, Tablet |
| Connectivity | |
| Connector Type | Lightning Pin,Micro USB |
| No. of output ports | 2 |
| Rechargeable upto Cycles | 500 |
| Performance | |
| Power Input | 5 V |
| Power Output | 5 V |
Price of Aukey PB-N36 20000 mAh Power Bank in India today is Rs. 1,999.00, updated on 4th April 2026

